materiál pro podkováře, kopytáře, veteřináře a chovatele

Kategorie

Nepřehlédněte

nepřehlédněte

Objevte a užijte si PITCH !

Podkovák který perfektně pasuje! Osvědčená novinka za bezkonkurenční cenu! Intenzivní a dlouhodobá spolupráce firmy Mustad s českými podkováři umožnila snížit cenu nejpoužívanějších podkováků ESL 4 pitch 51mm na bezkonkurenční cenu. Nechte se…

Výheň podkovářská BLACKSMITH typ P/E

cena s DPH: 20 622,00 Kč / ks
cena bez DPH: 17 043,00 Kč
výrobce: Blacksmith

Inovovaná verze této oblíbené pece, která má kompaktní vnitřní obložení se zaoblenými rohy pro dokonalé rozložení teploty uvnitř pece a tím i efektivněnjší ohřátí podkovy. Pec je kompletně vybavená redukčím ventilem s manometrem, tlakovou hadicí s pojistkou a piezo elektrickým tlačítkovým…

zobrazit více

dodání: 24 dní
zaslat dotaz
 

Popis

Inovovaná verze této oblíbené pece, která má kompaktní vnitřní obložení se zaoblenými rohy pro dokonalé rozložení teploty uvnitř pece a tím i efektivněnjší ohřátí podkovy. Pec je kompletně vybavená redukčím ventilem s manometrem, tlakovou hadicí s pojistkou a piezo elektrickým tlačítkovým zapalováním.

Typ P/E - vnitřní rozměry:
Hloubka 220mm
Šířka: 220mm
Výška: 130mm
Hmotnost: 22kg
Max. teplota:1600 C
Spotřeba: 0,005m3/min.
Izolační vrstva: 40mm

Vnější rozměry:
Hloubka 380mm
Šířka: 310mm
Výška: 400mm

Další znaky inovovaných pecí Blacksmith:

Žáruvzdorná izolace z monobloku

Všechny nové pece BLACKSMITH mají žáruvzdornou výplň z jednoho kusu materiálu a teplotní limit je tak posunutý až na 1600 ° C. To znamená, že nový materiál má lepší schopnost udržovat teplo a tím také snižuje celkovou spotřebu plynu. Vnitřní izolace není přerušená ani mezi stěnou a stropem pece a nedochází proto k žádným únikům tepla netěsnostmi ve spojích. Případná výměna opotřebované izolace je díky této monolitické konstrukci také jednodušší.

Vylepšená kovová konstrukce

Vylepšení doznala také kovová konstrukce pecí. I když to není na první pohled vidět, tak zpracování a finální úprava celé konstrukce je velmi precizní. Došlo k minimalizaci počtu svařovaných spojů a vše je řešeno ohýbanými a šroubovanými spoji.  Tyto vlastnosti v kombinaci s kvalitním procesem lakování propůjčují pecím dlouhou životnost a odolnost.


Košík / zobrazit

počet položek: 0 (0 ks)
cena celkem: 0,- Kč

Rychlý kontakt

tel: +420 777 223 829
Po-Pá od 9.00 do 16.00 hod.
mail: info@propodkovare.cz

Nejprodávanější

sleva - 3 %
Kopytní nůž DOUBLE-S s očkem

Kopytní nůž DOUBLE-S s očkem

1 008,90 Kč

Zástěra podkovářská  MILLENIUM Premium plus deluxe dlouhá

Zástěra podkovářská MILLENIUM Premium plus deluxe dlouhá

9 229,00 Kč

Kšiltovka Mustad

Kšiltovka Mustad

349,00 Kč

nahoru